בדיחות - עמוד ראשי | 11 צפיות היום.

עדות
  כומר ורב נוסעים ברכבת. הכומר פונה אל הרב בצורה מתגרה ואומר "בוא נברר מי מאתנו יותר חכם. נשאל אחד את השני שאלות, ומי שלא ידע את התשובה יחויב לשלם לשני 1,000 דולר". עונה לו הרב: "שמע, אני בן אדם תפרן, אין לי לתת לך 1,000 דולר". "אבוא לקראתך", אמר הכומר, "אם לא אדע לענות לשאלתך אשלם לך 1,000 דולר, אם אתה לא תדע תשלם לי רק דולר אחד". "טוב, אני מתחיל", ענה לו הרב, "מה זה עם עשר עיניים, שבע כנפיים, וארבע זנבות?" הכומר שבר את הראש קרוב לחצי שעה, אך לא הצליח לגלות. "מה התשובה?" צעק לבסוף. "תביא את האלף דולר קודם", אמר הרב. הכומר נתן לו ושאל שוב: "מה התשובה?" "לא יודע", ענה הרב, "קח דולר".

  יהודי אחד חזר מלווית אשתו. וכמו שהוא רוצה להיכנס לבית שלו,נפלה לבנה מהגג ופגעה בראשו. היפנה היהודי את פניו למעלה ואמר: ""שרה! כבר הגעת למעלה"?

  פרסי אחד שומע רעש בלילה. קם והולך לסלון, שם הוא מוצא גבר. מה אתה עושה כאן? הגבר:"אני גנב ובאתי לגנוב !" הפרסי:" טוב אני הולך לישון אם תמצא משהו תעיר אותי בבקשה

  שאלה: "איך מזרזים לידה של פרסי?" תשובה: "שמים מטבע בין הרגליים..."

  שאלה: "מי חפר את תעלת סואץ?" תשובה: "פרסי שאיבד מטבע..." שאלה: "ומי מלא את התעלה במים?" תשובה: "אותו הפרסי רק אחרי שהבין שהלך על המטבע..."

  שני מהגרים חדשים בניו יורק משוחחים. אומר האחד: שמעתי שפה באמריקה אוכלים כלבים בוא ונטעם את זה. הם הולכים לדוכן שמוכר HOT DOGS ומבקשים DOGS OWT. המוכר אורז להם בשקית את שתי המנות והם הולכים הצידה כדי לאכול. מסתכל הראשון פנימה לתוך הלחמניה ושואל את חברו: תגיד, איזה חלק אתה קבלת?!

  שני פועלים גרוזינים מקימים בית נורווגי מעץ. הם עומדים על הסולמות ודופקים מסמרים. אחד מהשנים שם לב שחברו משתמש בחלק מהמסמרים וחלק משליך מעבר לכתפו. שואל הראשון את חברו: "למה חלק מהמסמרים אתה משליך ובחלק אתה משתמש?". עונה חברו:"כשהמסמר יוצא עם הראש והחוד אל הקיר - אני משתמש ואת ההפוכים אני זורק". אומר הראשון:"טמבל, סתם זרקת אותם, ההפוכים הם בשביל הקיר ממול".

  שואלים אנשים שונים מעדות שונות את השאלה הבאה: "סליחה, מה דעתך על המחסור בבשר בעולם?" התשובות שהתקבלו: האמריקאי: מה זה מחסור? האיראני: מה זו דעה? הסומלי: מה זה בשר? הישראלי: מה זה סליחה?

  בתחנת אוטובוס חיכו שתי מרוקאים לאוטבוס,בא האוטובוס הנהג לא נתן להם לעלות. שאלו המרוקאים למה,אמר הנהג כי אני לא מעלה זבל לאוטובוס.

  מרוקאי נכנס לרופא שיניים. ממש לפני שהרופא ניגש לטפל בו תופס המרוקאי בחולצת הרופא ואומר: "דוקטור... בוא נעשה עסק... אתה לא תכאיב לי... אני לא אכאיב לך..."

  מרוקאי מתגייס לצבא. שואל המפקד: מה תרצה להיות? אומר המרוקאי: טייס! אומר המפקד: טייס לא תהיה, מה עוד תרצה להיות? אומר המרוקאי: נ"מ! (נגד מטוסים) שואל המפקד: נ"מ, למה דווקא נ"מ?! אומר המרוקאי: אם אני לא טס, אף אחד לא טס.

  פולניה מספרת לחברתה בגאווה: "הבן שלי התחיל ללכת לפסיכולוגית" שואלת השנייה: "ומה את כל כך שמחה?" עונה הראשונה: "תארי לעצמך, הוא מוציא שלוש מאות שקל לשעה, ועל מי הוא מדבר כל השעה הזו? עליי !!!

  פרסי נוסע במונית מירושלים. פתאום הנהג מאבד את הבלמים בירידות של הקסטל. צועק לו הפרסי: עצור!! אומר לו הנהג: אני לא יכול!!! צועק הפרסי בחזרה: את המונה! עצור את המונה!

  כורדי אחד יושב ומסתכל כמה דקות על קובית קרח. לחבר שלו נמאס, תופס אותו ושואל: על מה אתה מסתכל, לעזאזל ??? ההוא עונה לו: אני משתגע מאיפה הנזילה...

  שני שוטרים כורדים מצאו שתי פצצות, והם מחליטים להעמיס אותן על הניידת. בדרך שואל שוטר אחד את השני: "מה נעשה אם תתפוצץ לנו פצצה אחת בדרך?" עונה השוטר הכורדי השני: "נגיד שמצאנו רק אחת..."
כול הזכויות שמורות ל- XDI | הוספה למועדפים | קביעה כדף הבית | יצירת קשר | אודות שלח לחבר | שאלות ותשובות | noisrev hsilgnE | קשרו אלינו | למעלה
שירותים משפטיים | פרסום באינטרנט | סטטוסים מצחיקים